Hakkımızda

HAKKIMIZDA

duvardekorum.com bir AVŞAR DOĞALTAŞ Markası olup İstanbul, Vialand’a çok yakın konumda, Eyüp Alibeyköy’de  bulunan Showroom ve Deposu ile hizmet vermektedir. Patlatma Doğal Taş, Dekoratif Tuğla, Dekoratif Duvar Panelleri, Dekoratif Kültür Taşları ve Dolamit Taşı satışı hizmeti vermekteyiz.

Kadrosunda profesyonel ve yenilikçi çalışanlarıyla, özellikle en iyi fiyat ve kaliteyi hedef edinmiş ve özel projelerde çözüm ortağı iç mimarlarıyla bir arada hizmet etmektedir. Müşterilerine traverten, bej mermer, renkli mermer, limra ve oniks gibi ülkemizin doğal taş zenginliklerini yüzlerce çeşide dönüştürerek gerek yurt için gerekse yurt dışına, ürün tedarik eden bir kuruluş olarak mermer sektöründe yerini almaktadır.

VİZYON

  • Müşteriler için en çok tercih edilen firma olmak.
  • Kalite standartlarını daima yükseltmek ve maliyetleri düşürmek için en gelişmiş ve yenilikçi üretim metotlarını geliştirmek.

FELSEFE

Misyonumuz müşterilerimize aşağıda belirttiğimiz standartlarda kapsayıcı çözümler sunmaktır.

  • Müşteri ihtiyaçlarını tam zamanında ve doğru kalitede karşılayan ürünleri, üretim teknolojileri ve yenilikleri en önde takip ederek üretmek.
  • Müşteri isteklerine ve ihtiyaçlarına karşı her zaman sorumlu ve ilgili olacak bir anlayışla servis sunmak.

7/24 DESTEK HATTI

Sizler için daima hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.7/24 destek hattımız ile her türlü soru ve görüşlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

ŞEHRİN MERKEZİNDE

ŞEHRİN MERKEZİNDE Duvar dekorum olarak İstanbul’da Şehrin Merkezindeyiz.Ürünlerimizi görmek ve sipariş vermek için şehrin dışına çıkmanıza gerek yok.

KALİTELİ ÜRÜNLER UYGUN FİYATLAR

Fiyat politikamız her daim müşteri odaklıdır.İhtiyaçlarınızı beraber analiz eder size en uygun ürünü en iyi fiyatlara sunmaya çalışırız.

Yerli ve ithal zengin ürün yelpazemiz ile “Taş’ın en doğal hali”sloganı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırız.

WhatsApp