HAKKIMIZDA

 

Doğal taşın güzelliklerini, ahşabın eşsiz zarafetini ve tarihin mirası olan çini desenlerini yapılarınızla buluşturan firmamız, ısı yalıtımlı dekoratif duvar panelleriyle binalarınıza değer katıyor, akılcı ve ekonomik çözümler sunuyor. İçerisinde mermer, ahşap, taş ve rustik motiflerin de yer aldığı yenilikçi bir koleksiyonla, dış cephelerde uygulama zorluğunu  ve daha birçok olumsuzluğu ortadan kaldırıyor, aynı zamanda ısı yalıtımı sağlıyoruz.

Her türlü olumsuz hava şartlarında yapısını koruyan dekoratif duvar panellerimiz, üzerindeki özel bir kaplama sayesinde yüksek mukavemet sağlarken, renkleriyle de doğal yapıyı koruyor. Üstelik güneş ışınlarına en fazla maruz kalan bina cephelerinde dahi üzerindeki dayanıklılığı yüksek koruyucu verniği sayesinde uzun yıllar renklerinde herhangi bir solma meydana gelmeden kullanılabiliyor.

Tüketicilerimizin hayal gücünü, özel üretim tasarımlarımızla birleştirerek, istenilen renk, model ve ebatta üretim yapmanın yanında, ister kısmi ister bütün cepheye tek bir desen uygulaması imkanı sunuyoruz.

 

Neler Yapıyoruz?

 

Avşar Doğaltaş, başta patlatma doğal taş olmak üzere fiber panel, kültür tuğlası, kültür taşı ürünlerinin toptan ve perakende satışı yapmaktadır.

 

 

 

Vizyonumuz

 

Çalışanlarına, tedarikçilerine ve müşterilerine değer katan, sektöründe öncü, yenilikçi ve rekabet gücünü en üst seviyede tutan şirketler arasında olmak.

 

 

 

Misyonumuz

 

Çalışan memnuniyetine önem vermek, yenilikçi ve dinamik olmak, sürekli gelişmek ve müşteri memnuniyetini tüm faaliyet odağında tutarak hedef odaklı rekabetçi politikalar uygulamaktır.

 

 

 

Değerlerimiz

 

En ince ayrıntılara kadar daima en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktayız. Tecrübe, kalite, yenilik ve güvenilirlik bizlerin bir parçasıdır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR